Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve

Udhëtim në Afrikën e Jugut

Time: 2020-08-27 Klikime: 36

Ne u bashkuam në Afrikën e Jugut Tire Expo në 10-12 Prill. Kjo shfaqje ka rreth 140 ekspozues, jo aq të mëdhenj, por përqendrohen te goma dhe goma.

Ashtu si Wanda, Triangle, Double Coin dhe shumë fabrika të famshme të gomave u bashkuan gjithashtu në këtë shfaqje. Për fat të keq, këtë vit ky vend tregon

është larg në qendër të Johnsburge, kështu që shumë vizitorë nuk po vijnë me kohë. Por ne ende kemi disa klientë të mirë potencialë dhe

shpresoj se do të fillojmë bashkëpunimin në të ardhmen e afërt.

ekspozitë në Afrikën e Jugut

Gjithsesi, Ne gjithashtu kaluam një ditë për të vizituar Parkun e Kafshëve të egra Billingsborg, i cili është se është vetëm një gur larg nga "Qyteti i Diellit", vendi më i famshëm i argëtimit i integruar i Afrikës, dhe ka një trajner të veçantë nga Sun City. Sun City është i mbushur me njerëz, terrene lojrash, pishina dhe hotele me shtatë yje. Të qeshurat dhe të qeshurat janë plot atmosferë urbane. Në anën tjetër të kodrës është një preri i gjerë, kodra, bari dhe pemë. Nën shkretëtirën e kafshëve të gjalla - elefantët, gjirafat, rinocerontët, hipopotamet, gazelat ... ata dhe turma e vendpushimit në afërsi të njëri-tjetrit dhe jetojnë në paqe së bashku, secili Fengtian, është e ashtuquajtura Avenue e ngritur, secila në gjysmë të rrugës.

Ne kurrë nuk e harrojmë këtë udhëtim të këndshëm !!!