Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve

Panairi i 130-të i Kantonit

Time: 2021-10-15 Klikime: 3

We are here “Canton Fair “

Welcome to join in us 

Booth No.: 4.0E05

 

FOCUS TIRE REPAIR 

SUNSULL


Canton Fair është një platformë profesionale e shitjeve dhe marketingut. Produkte të ndryshme:  

1. Faza e parë e stendës: pajisje shtëpiake, elektrike dhe elektronike, ndriçimi LED, materiale ndërtimi, pajisje sanitare, pajisje, vegla, pajisje elektronike të konsumit dhe informacioni, produkte të reja energjetike, pajisje energjie dhe energjie, makineri të përgjithshme dhe përpunime të vogla makineri dhe pjesë industriale, makineri bujqësore (të brendshme) dhe inxhinieri të makinerive bujqësore (në natyrë), biçikleta, motoçikleta, pjesë makinash, industri kimike, automobila, etj.  

2. Stenda e dytë e ekspozitës: Dhurata artizanale, dekorime shtëpie, pajisje festash, pajisje shtëpiake, lodra, enë kuzhine, qeramika ditore, qeramikë artizanale, zanate qelqi, mobilje, gërshetim, kopsht, pajisje shtëpiake, pajisje për kujdesin personal, pajisje banjo, etj. Me  

3. Kabinat e Ekspozitës të fazës së tretë: Veshje për burra dhe gra, veshje për fëmijë, të brendshme, veshje sportive, veshje, tekstile shtëpiake, pëlhura, qilima, ushqim, sigurime mjekësore dhe pajisje mjekësore, sporte, zyra, këpucë, çanta, etj.  

 Kompania jonë do të marrë pjesë në fazën e parë:  

 Pikërisht kur? Sa është zgjatja?  

15-19 tetor 2021, për pesë ditë.  

Pjesët dhe komponentët: pjesë drejtimi, shasi, trup, elektronikë, etj. Dekorim i brendshëm dhe i jashtëm, fuqi dhe sistem elektronik i kontrollit elektronik.  

 Aksesorët dhe modifikimi, pjesët e makinave, pajisjet speciale, shërbimet e modifikimit, sistemet e performancës dhe dizajni i përmirësimit.  

 Mirëmbajtja: mirëmbajtja e automjeteve dhe mirëmbajtja e pajisjeve, mirëmbajtja dhe lyerja e punëtorisë, ndërtimi dhe menaxhimi i stacionit të mirëmbajtjes.  

 Pajisjet e pastrimit të stacionit të benzinës dhe automjeteve, pastrimi dhe mirëmbajtja e automjeteve.  

 Ekspozita mbulon të gjithë zinxhirin e industrisë së automobilave, duke bashkuar markat kryesore të botës dhe ndërmarrjet kryesore brenda dhe jashtë vendit.  

4.0E05

Previous: Asnje

Tjetra: Dita kombëtare

{zzz: qqkf1}