Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve

SUNSOUL po ju pret në LATIN TIRE EXPO

Time: 2020-08-27 Klikime: 20

LATIN TIRE EXPO është shfaqja më e rëndësishme e gomave në Amerikën Latine. Shfaqja e ardhshme do të jetë në Qendrën e Kongreseve ATLAPA në Panama. SunSOUL do të shfaqë produkte më të shitura dhe marka unike në shfaqje.

Përparësitë e produkteve të diellit janë: cilësi e garantuar, shërbim i vëmendshëm, markë e pavarur.

SUNSOUL është një nga prodhuesit profesional dhe të përqëndrohet në produktet Riparimi gomave që nga viti 2005. Ne jemi të vendosur në qytetin dhe portin kryesor të Ningbo, Kinë. Tregu ynë kryesisht është në vendet e huaja si SHBA, Amenica Latine, Evropa, Azia Juglindore dhe kështu me radhë

SUNSOUL bazohet në ekipin tonë profesional R&D, ne zhvillojmë një larmi të produkteve të nxehta të shitjes, të tilla si Kits Riparimi të Gomave të Motorëve, Patch, Çimento Vulcanzing Kimike, Valvola Gomash dhe Peshat e Rrota për tregun lokal dhe ndërkombëtar dhe për të marrë sukses të mirë Në bazë të administrimit si Sistemi ISO9001and TS16949, produktet tona takohen gjithashtu me ART, standardin ETRTO.

Ne ju mirëpresim sinqerisht të mësoni në lidhje me produktet tona, Nr. I stendës së SUNSOUL: D206

1