Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve

SUNSOUL mund të sigurojë atë që ju dëshironi

Time: 2020-08-27 Klikime: 37

SUNSOUL AUTO ACSESSORIES CO, LTD bazohet në ekipin tonë profesional R&D, ne zhvillojmë një larmi produktesh të shitjes së nxehtë, të tilla si Kits Riparimi të Gomave të Motorëve, Patch, Çimento Kimike Vulcanzing, Valvola Gomash dhe Peshat e Rrota për tregun vendas dhe ndërkombëtar, dhe merrni suksese te mira Në bazë të administruar si sistemi ISO: 9001, produktet tona gjithashtu plotësojnë kërkesat ndërkombëtare.

Produktet e SUNSOUL vijnë në një larmi stilesh, përveç valvulave të gomave me shitje të nxehtë, peshave të rrotave, arrave të rrotave, patchit të gomave, mjeteve të riparimit, por edhe produkteve të tjera: fole makine, kapak kundër vjedhjes, vend i rruazave, çelës i ndikimit të ajrit, leva e gomave, etj., Produktet janë të përballueshme dhe të garantuara me cilësi. Nëse keni ndonjë nevojë, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Shërbimi dhe cilësia jonë do të plotësojnë kërkesat tuaja.

Uebfaqja jonë është https://autosunsoul.en.alibaba.com/?spm=a2700.details.cordpanyb.1.60d31a7dYPEr3a

Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.2