Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve

SOUSOUL ju fton të vizitoni fabrikën

Time: 2020-08-27 Klikime: 26

Një mysafir indian erdhi në kompaninë tonë në orën 4.10, vizitoi fabrikën dhe mësoi për produktin.

Ne së pari prezantojmë produktet tona në dhomën e mostrës. Dhoma e mostrës përmban të gjitha produktet. Ne mund ta kuptojmë vizualisht cilësinë e secilit produkt dhe ndryshimet midis secilit model.

Pastaj shkuam në funksionimin e punonjësve online të fabrikës, në mënyrë që të kuptojmë qartë kontrollin e cilësisë së procesit të prodhimit, paketimit, transportit dhe proceseve të tjera.

Në pushim, ne shkuam për të ngrënë ushqim kinez. Nga rruga, ne shkuam në Dhjatën e Vjetër më të famshme këtu për të mësuar rreth kulturës dhe zakoneve tona lokale.

Dhiata e Vjetër e Ningbo, me ruajtjen e saj të arkitekturës historike dhe stilit të lagjes, ka një kulturë të re urbane me dëshirën për t'u zhvilluar. Skeleti i vjetër i sotëm i Bund është një qendër moderne e konsumit. Shtë një qendër e konsumit të modës që integron dietën, jetën, argëtimin, kohën e lirë, blerjet dhe argëtimin.

Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem mos ngurroni të vizitoni fabrikën tonë. SUNSOUL pret ardhjen tuaj!

1