Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve

Përshtatës Premium Rrota & Spacer Rrota

Time: 2020-08-27 Klikime: 42

Adaptorët dhe ndarësit e rrotave janë një nga produktet tona kryesore, Kategoria është e plotë, duke përfshirë 4 adaptorë, 5 adaptorë, 6 adaptorë, 8 adaptorë, adaptorë hubcentrik, adaptorë me dy shpime, adaptues 2pc, adaptorë ATV dhe ndarës rrota.

Të gjithë adaptorët dhe ndarësit e rrotave janë bërë nga alumini i falsifikuar për forcë dhe fortësi superiore Dhe ato janë përpunuar nga qendra e përpunimit CNC për të pasur saktësi dhe performancë të mirë. Ne u certifikuam nga sistemi i cilësisë ISo / Ts 16949: 2009 dhe kemi kontroll të rreptë të cilësisë për produktet.

Hyrje e veçorisë
1. Materiali: 6061 T6 alumini i falsifikuar për forcë dhe fortësi superiore
2. Adaptorët prodhohen nga qendra e përpunimit CNC
3. Studimet: klasa 12.9
4. Kontroll i rreptë i cilësisë: ISO / TS16949: 2009
5. Specializuar në këtë fushë me përvojë 20 vjeçare në prodhim dhe eksport
6. Çdo specifikim dhe ngjyrë mund të personalizohet

Çfarë mund të bëjë përshtatësi i rrotave për ju?
1. Me ndihmën e adaptorëve të rrotave, mund të instaloni rrota të ndryshme në automjetet tuaja.
2. Përshtatësi mund të zgjerojë distancën horizontale të rrotave të cilat ndihmojnë automjetin të kapë mirë rrugën dhe të shtojë një komoditet të mëtejshëm drejtimi.

Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.2