Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve

Pneushow 2018 në Sao Paulo

Time: 2020-08-27 Klikime: 26

SUNSOUL u bashkua me ekspozitën Pneushow në Sao Paulo në Qershor, 26-28.

Përmes kësaj shfaqjeje, të cilën e gjetëm agjent potencial dhe distributor në atë treg të madh të vlerësuar.

Këtë herë kryesisht jemi treguar Valvola gomash,Peshat e rrotave,Arrë rrotash Riparimi i gomave produkteve.

Ju lutemi vizitoni vizitorët !!

 

pnewshow 2018