Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve

Paketim perfekt për çelësin e ndikimit në ajër

Time: 2020-08-27 Klikime: 32

SUNSOUL tregon paketimin perfekt të fortë për Çelës i ndikimit në ajër...

Mjete ajri profesionale, Automatike Pnenmatike dhe Aksesorë, Fole për çelës, ka gjatësi të ndryshme nga 78,90 dhe 110 është në dispozicion.

Ne kemi rastin e goditjes ose kutinë shumëngjyrëshe për opsionin për paketim. Për detaje, mund të kontrolloni nga faqet.

 

IMG_4716