Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve

Gëzuar ditëlindjen për xhenin!

Time: 2020-08-27 Klikime: 29

Pranvera çel, ngrohtësia ngrihet. Më 26 Mars, 2020, SUNSOUL përgatiti një festë ditëlindjeje për punonjësit në tremujorin e parë. Të gjithë u mblodhën për një festë ditëlindje! Tre yje të ditëlindjes kishin veshur kapele për ditëlindje dhe pranonin urime të ngrohta për kolegët e tyre.

Qiriu i ditëlindjes është ndezur, torta e ditëlindjes është e ëmbël, dhe ne bëjmë një urim të bukur së bashku, jemi dëshmitarë të këtij momenti të veçantë, luajmë një lojë të vogël, pushojmë dhe këndojmë. Ju thoni diçka, unë them diçka, njerëzit që luajnë janë të lumtur, njerëzit qeshin, dhe zyra është plot me të qeshura.
Ndizni qirinj së bashku dhe hani tortë së bashku
Kjo ditëlindje në grup do të ketë një përvojë më të ngrohtë dhe të ngrohtë se zakonisht, dhe shpresoj të jem kaq e lumtur çdo ditë
Në vitin 2020, në kolektivin e madh të SUNSOUL, ne do të shkojmë përpara së bashku dhe të rritemi së bashku!

1