Të gjitha kategoritë
EN

home>Qendra e Lajmeve

Ding ding dang! Krishtlindja po vjen

Time: 2020-12-23 Klikime: 26

Fishekzjarret e momentit janë të lumtur, meteori i momentit është duke u lutur, mungesa e momentit është prekur, dhe unë vetëm dua që ju të shihni mesazhin e momentit për të kuptuar: Unë sinqerisht ju uroj një jetë të lumtur!Gëzuar Krishtlindjet!

Çdo natë, çdo ditë zonjushe, dashnore e largët, prag i Krishtlindjeve, megjithëse je e vetmuar, por kaq e bukur!Për shkak të bekimit tim të sinqertë ...

Legjenda e natës së Krishtlindjes, yjet bëjnë një dëshirë;Qoftë e gjithë bota e sigurt dhe e lumtur!

Rregulloni vendin, mbillni një pemë të Krishtlindjes, lidhni atë karamele, varni atë dhuratë, vishni rrobat e Krishtlindjes, ju jap bekime, bekime të shkruara letër, Krishtlindjet dërgoni, festat e Krishtlindjeve për, ju uroj të lumtur!

Krishtlindja po vjen, Santa Claus më lejoni t'ju informoj paraprakisht: sepse shtëpia juaj nuk ka oxhak, këtë vit ai do t'ju bjerë zilja e derës në orën dymbëdhjetë në prag të Krishtlindjes, dhurata do t'ju dërgohet personalisht në duart tuaja, mos harroni të prisni me durim ne shtepi ju uroj gezuar Krishtlindjen!

Kambana, kambana;Këngë për Krishtlindje, të kënduara;Santa Claus bie nga qielli.Dritat neoni, të ndezura;Pema e Krishtlindjes, vezullim;Një urim për Krishtlindje për t'ju gëzuar!Krishtlindje romantike, fat i mbarë me anën!Gëzuar Krishtlindjet!

Krishtlindje, mendimet e mia vazhdojnë të ngrihen;Në dashuri ty çdo ditë, faqja ime vazhdimisht të shtrydh;Çdo sekondë që mendoj për ty, mjekra më lëviz;Të dashur, Krishtlindja po vjen, ju uroj të lumtur!

Çdo paragraf i jetës, do të ketë të korra të papritura, çdo lëvizje nuk do të humbasë, bekimi i Krishtlindjeve për ju, është gjithçka që më mungon, ju uroj gëzuar Krishtlindjet!

Dëgjoni, zilja e pragut të Krishtlindjes, kjo është urimi im i Krishtlindjes;Shikoni, fotografia e fishekzjarreve që fluturojnë, kjo është karta ime e Krishtlindjes;Dëgjoni, zile e mesazheve me tekst, kjo është dëshira ime e Krishtlindjes: Unë uroj një Krishtlindje të lumtur!

Dreri i lumtur, kurvë me fat, fat të mirë për të dërguar;Çorapet me dëshirë dhe kapelet e lumtura largojnë fatin e keq dhe fatin e keq;Letër e ngrohtë, zemër e sinqertë, uroj që bekimet e mia të jenë të vërteta.Gëzuar Krishtlindjen për ju!

Ju uroj gezuar Krishtlindjet dhe nje embelsire cdo dite!

1606443354495