Profili i kompanisë

SUNSOUL  është një prodhues profesional dhe të përqëndrohet në produkte riparimin e gomave u themelua në vitin 2013 nga Allen Lu. Në vitin 2014, Simone Ai u bashkua me SUNSOUL në pozitë të shitjes dhe ajo filloi këtë biznes që nga viti 2005. Pas kësaj SUNSOUL të bëhet më i fortë në team.Then në vitin 2017, Z. Wang u bashkua me SUNSOUL dhe akuzuar në teknik R & D, promted dhe fitoi më shumë përparësi në këtë linjë të biznesit.

rreth US3

SUNSOUL  është i bazuar në profesionale dhe solidaritetin tonë ekip, ne kemi zhvilluar një shumëllojshmëri të produkteve riparimin e gomave, të tilla si hardware Valve, riparim çaj dhe futur, kimike Solutions, gomë dhe Shërbimeve Wheel dhe Mjete Air, hoses dhe Aksesore dhe kështu me radhë, dhe ne kontrollin e cilësi në punën serioze kusht që të takohet me standardin OEM dhe kërkesat. Për shkak të kostos tonë të arsyeshëm dhe shërbim të përshtatshëm, ne gjithashtu furnizimin përshtatur për Amazon dhe tregun me pakicë. Në në bazë të administratës si TS16949 sistemit, produktet tona kryesisht të prodhuara të valvulave gomave dhe pesha timon të takohet edhe me ART, standardin ETRTO ndërkombëtare.

测试 图 2

SUNSOUL  gjenerojë rritjen me përfitim për të siguruar suksesin e të qëndrueshëm nga leveraging portofolin tonë të balancuar të biznesit. Ne përpiqemi për përsosmëri dhe ndjekin punonjësit excellence.Outstanding janë themeli për suksesin e kompanisë sonë. Kultura jonë Kompania është e karakterizuar nga elasticitetin, transparencës dhe respektit të ndërsjellë. Ne inkurajojmë punonjësit tanë për të marrë pronësinë dhe të rriten së bashku me kompaninë.

SUNSOUL  është vlerësuar shumë për të gjithë bashkëpunimin e partnerëve, ne kemi besim në zhvillimin e ndjekur trendin e botës.

                                                                       Le Përvoja jonë punuar për ju !!


WhatsApp Online Chat !