Мотоцикл гуми Вентили TR430A

Краток опис:

Мотоцикл вентилот на гумата TR430A, JS430, TR416A

►APPLICATION: за мотоцикл тркала со 0,327 "/0.339" вентил дупка

►Recommended вртежен момент при инсталација: 25-45in-lbs


 • Бренд: SUNSOUL
 • Авторски произведени: Ningbo, Кина
 • Порт: Ningbo / Шангај
 • Испорака: 3-4 недели
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, D / P, Paypal, WESTERN UNION
 • детали за производот

  Тагови производ

  Цевки вентил за Motorcyles и скутери

  спецификации:

  tr430a
 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !