Профил на компанијата

SUNSOUL  е еден од професионалните производител и се фокусира на производи за поправање гуми е основана во 2013 година од страна на Ален Лу. Во 2014 година, Симон Тој се приклучил на SUNSOUL во позиција продажба и таа почна овој бизнис од 2005 година После тоа SUNSOUL станат силни во team.Then во 2017 година, г-дин Ванг приклучи на SUNSOUL и обвинет во Технички R & D, promted и доби повеќе предност во овој бизнис линија.

за us3

SUNSOUL  е врз основа на нашите професионални и солидарност тим, имаме развиено различни поправање гуми производи, како вентил хардвер, пункција поправка и вметнете, хемиски средства, Тир и услуги тркала и воздухот алатки, Црева и додатоци и така натаму, и ние контрола на квалитет во сериозна состојба работа за да се сретне со OEM стандарди и барања. Поради нашата разумна цена и соодветна услуга, ние исто така снабдување прилагодено за Амазон и на пазарот на мало. Во врз основа на Администрирај како TS16949 систем, нашите главно произведуваат производи на вентили гумата и тркалото тежина, исто така, се сретне со Апр, ETRTO меѓународен стандард.

测试 图 2

SUNSOUL  генерираат профитабилен раст за да се обезбеди одржлив успех од проширува нашата избалансиран бизнис портфолио. Ние се стремиме кон совршенство и да ги извршуваат excellence.Outstanding вработени се основа за успехот на нашата компанија. Нашата компанија култура се карактеризира со флексибилност, транспарентност и заемно почитување. Ние ги охрабруваме нашите вработени да ги преземат сопственоста и растат заедно со компанијата.

SUNSOUL  е високо ценет за сите на соработка на партнерите, имаме доверба во развојот на следните тренд во светот.

                                                                       Нека нашето искуство работат за вас !!


WhatsApp Online Chat !